Zájezdy | Bydlet | Vizuální obchodní rejstřík
X

Vložte si odkaz na Vaše stránky:

Html kód odkazu: HTML kódy pro Vaše stránky
Znak angličtiny

XV DE FRANCE - ochranná známka, majitel FEDERATION FRANCAISE DE RUGBY (Association)

Základní údaje ochranné známky

Zdroj OHIM
Číslo spisu 824425
Reprodukce/Znění OZ XV DE FRANCE
Třídy výrobků a služeb 9, 14, 18, 24, 25, 28, 41, 42
Datum podání přihlášky 22.04.1998
Datum zveřejnění prihlášky 30.10.2000
Datum zápisu 22.03.2001
Datum konce platnosti 22.04.2018
Seniorita: FR: A Whole Accepted
  Registration: 94544130   10.11.1994
  Filing:    
Přihlašovatel/vlastník FEDERATION FRANCAISE DE RUGBY (Association)
9, rue de Liège
Paris FR
75009
Zástupce CABINET FLECHNER
22, avenue de Friedland
Paris FR
750 08
Stav Registrovaná OZ - registrace zveřejněna
Druh Slovní
Seznam výrobků a služeb
9
Lunettes et étuis à lunettes, montures de lunettes, lunettes de soleil; ordinateurs, programmes et logiciels d'ordinateur enregistrés sur supports magnétiques, jeux informatiques, électroniques et vidéo conçus pour être utilisés seulement avec un récepteur de télévision ou un écran informatique.

Spectacles and spectacle cases, spectacle frames, sunglasses; computers, computer programs and computer software recorded on magnetic media, computer games, electronic games and video games adapted for use only with television receivers or computer screens.

Brillen und Brillenetuis, Brillengestelle, Sonnenbrillen; Computer, Computerprogramme und Software auf Magnetaufzeichnungsträgern, Computerspiele, elektronische Spiele und Videospiele zur ausschließlichen Verwendung mit einem Fernsehapparat oder einem Computerbildschirm.

Briller og brilleetuier, brillestel, solbriller; computere, optagne computerprogrammer og optaget computersoftware på magnetiske databærere, computerspil, elektroniske spil og videospil kun til brug med fjernsynsapparater eller computerskærme.

Γυαλιά και θήκες γυαλιών, σκελετοί γυαλιών, γυαλιά ηλίου· ηλεκτρονικοί υπολογιστές, προγράμματα και λογισμικό ηλεκτρονικών υπολογιστών εγγεγραμμένα σε μαγνητικά μέσα, παιχνίδια πληροφορικής, ηλεκτρονικά και βίντεο σχεδιασμένα για χρήση αποκλειστικά με τηλεοπτικούς δέκτες ή οθόνες ηλεκτρονικών υπολογιστών.

Gafas y estuches de gafas, monturas de gafas, gafas de sol; ordenadores, programas y paquetes informáticos grabados en soportes magnéticos, juegos informáticos, electrónicos y de vídeo concebidos para ser utilizados solamente con un receptor de televisión o una pantalla informática.

Silmälasit ja silmälasikotelot, silmälasien kehykset, aurinkolasit; tietokoneet, magneettisille tietovälineille tallennetut tietokoneohjelmat ja -ohjelmistot, tietokone-, elektroniset ja videopelit, jotka on tarkoitettu käytettäviksi yksinomaan televisiovastaanottimen tai tietokoneruudun kanssa.

Occhiali e astucci per occhiali, montature per occhiali, occhiali da sole; computer, programmi e software per computer registrati su supporti magnetici, giochi informatici, elettronici e video concepiti per essere utilizzati soltanto con ricevitori televisivi o schermi informatici.

Brillen en brillenkokers, brilmonturen, zonnebrillen; computers, geregistreerde computerprogramma's en software op magneetdragers, computerspellen, elektronische spellen en videospellen die uitsluitend in samenhang met een tv-toestel of monitor worden gebruikt.

Óculos e estojos para óculos, armações de óculos, óculos de sol; computadores, programas e software para computadores registados em suportes magnéticos, jogos informáticos, electrónicos de vídeo concebidos para serem utilizados apenas com um receptor de televisão ou um ecrã informático.

Glasögon och glasögonfodral glasögonbågar, solglasögon; datorer, program och programvara till datorer registrerade på magnetiska databärare, datorspel, elektroniska spel och videospel för användning enbart med tv-apparater eller datorskärmar.

14
Bijouterie en général, montres, réveils, pendules et pendulettes, chaînes, bracelets, colliers, boucles d'oreilles, bagues, boutons de manchettes, pendentifs, médailles, broches, poudriers, porte-clés, breloques, porte-billets (tous ces produits étant en métaux précieux ou en plaqué).

Jewellery in general, wrist watches, alarm clocks, clocks and small clocks, chains, bracelets, necklaces, ear rings, rings, cuff links, pendants, medals, brooches, powder compacts, key holders, trinkets (jewellery), billfolds (all the aforesaid goods being of precious metals or coated therewith).

Schmuckwaren im Allgemeinen, Taschen- und Armbanduhren, Wecker, Pendeluhren und Kleinpendeluhren, Ketten, Armbänder, Halsketten, Ohrringe, Ringe, Manschettenknöpfe, Anhänger, Medaillen, Broschen, Puderdosen, Schlüsselanhänger, Uhrkettenanhänger (Berlocken), Geldscheintaschen (sämtlich aus Edelmetallen oder damit plattiert).

Bijouterie i almindelighed, ure, vækkeure, pendulure og stueure, kæder, armbånd, halskæder, ørenringe, ringe, manchetknapper, vedhæng, medaljoner, brocher, pudderdåser, nøgleringe, smykkekæder, pengeseddelklips, alle af ædle metaller, legeringer heraf eller overtrukket hermed.

Κοσμήματα εν γένει, ρολόγια, ξυπνητήρια, ρολόγια τοίχου (εκκρεμή), φορητά εκκρεμή, αλυσίδες, βραχιόλια, περιδέραια, σκουλαρίκια, δαχτυλίδια, μανικετόκουμπα, κρεμαστά κοσμήματα, ταυτότητες (κοσμήματα), καρφίτσες (κοσμήματα), πουδριέρες, κλειδοθήκες, μπρελόκ, πορτοφόλια για χαρτονομίσματα (είδη στο σύνολό τους κατασκευασμένα από πολύτιμα μέταλλα ή με επίστρωση πολύτιμου μετάλλου).

Bisutería en general, relojes, despertadores, relojes de péndulo y portátiles, cadenas, pulseras, collares, pendientes, sortijas, gemelos, colgantes, medallas, broches, polveras, llaveros, dijes, billeteras (todos estos productos de metales preciosos o de chapado).

Korut yleensä, rannekellot, herätyskellot, seinäkellot ja pienet kellot, ketjut, rannerenkaat, kaulaketjut, korvakorut, sormukset, kalvosinnapit, riipukset, mitalit, rintaneulat, puuterirasiat, avaimenperät, pikkukorut, setelikotelot (jalometallista valmistetut tai jalometallipäällysteiset).

Gioielleria in generale, orologi, sveglie, orologi a pendolo, svegliette da viaggio, catene, braccialetti, collane, orecchini, anelli, gemelli, pendagli, medaglie, spille, portacipria, portachiavi, ciondoli, portabiglietti (tutti i suddetti prodotti sono in metalli preziosi o placcati).

Bijouterieën in het algemeen, horloges, wekkers, hangklokken en klokjes, kettingen, armbanden, halskettingen, oorbellen, ringen, manchetknopen, hangertjes, medailles, broches, poederdozen, sleutelhangers, hangertjes aan horlogekettingen, portefeuilles (al deze producten zijn van edele metalen of hiermee bedekt).

Bijutaria em geral, relógios, despertadores, relógios de pêndulo e relógios de pêndulo pequenos, correntes, pulseiras, colares, brincos, anéis, botões de punho, pendentes, medalhas, broches, caixas de pó-de-arroz, porta-chaves, berloques, porta-notas (sendo todos estes artigos em metais preciosos ou em plaqué).

Smycken i allmänhet, armbandsur, väckarur, pendelur och bordsur, kedjor, armband, halsband, örhängen, ringar, manschettknappar, hängsmycken, medaljer, broscher, puderdosor, nyckelringar, berlocker, sedelklämmor (all dessa varor är tillverkade av ädelmetall eller överdragna därmed).

18
Articles de maroquinerie; sacs à main, sacs de voyage, bagages en général, malles et valises, trousses de voyage, mallettes extra-plates, porte-documents, porte-monnaie, portefeuilles, porte-chéquier, porte-billets et porte-cartes; cannes, parapluies et parasols.

Leather goods; handbags, travelling bags, luggage in general, trunks and travelling bags, travelling sets, extra flat suitcases, briefcases, purses, pocket wallets, cheque book holders, billfolds and card holders; walking sticks, umbrellas and parasols.

Feinlederwaren; Handtaschen, Reisetaschen, Gepäckbehältnisse im Allgemeinen, Reise- und Handkoffer, Reisenecessaires, extra-flache Koffer, Aktentaschen, Geldbörsen, Brieftaschen, Schecktaschen, Geldscheintaschen und Kartentaschen; Spazierstöcke, Regenschirme und Sonnenschirme.

Lædervarer; håndtasker, rejsetasker, bagage i almindelighed, kufferter og rejsekister, toilettasker, attachetasker, dokumentmapper, punge, tegnebøger, etuier til checkhæfter, kortholdere og -mapper; spadserestokke, paraplyer og parasoller.

Δερμάτινα είδη· γυναικείες τσάντες, σάκοι ταξιδίου, αποσκευές εν γένει, κιβώτια ταξιδίου και βαλίτσες, βαλιτσάκια ταξιδίου, επίπεδα βαλιτσάκια, χαρτοφύλακες, πορτοφόλια για κέρματα, πορτοφόλια, θήκες για βιβλιάρια επιταγών και πορτοφόλια για χαρτονομίσματα και θήκες για κάρτες· ράβδοι περιπάτου, ομπρέλες και αλεξήλια.

Artículos de marroquinería; bolsos de mano, bolsas de viaje, equipaje en general, baúles y maletas, neceseres de viaje, maletines extraplanos, portadocumentos, monederos, carteras de bolsillo, chequeras, billeteras y tarjeteros; bastones, paraguas y sombrillas.

Nahkatavarat; käsilaukut, matkakassit, matkatavarat yleensä, matka-arkut ja matkalaukut, toilettilaukut, erittäin litteät asiakirjasalkut, asiakirjakotelot, kukkarot, lompakot, sekkivihkokotelot, setelikotelot ja korttikotelot; kävelykepit, sateenvarjot ja päivänvarjot.

Articoli di pelletteria; borsette, borse da viaggio, bagagli in generale, bauli e valigie, nécessaire da viaggio, valigette extra-piatte, portadocumenti, portamonete, portafogli, custodie per gli assegni, portabiglietti e portacarte; bastoni da passeggio, ombrelli e ombrelloni.

Lederwaren; handtassen, reistassen, bagage in het algemeen, reiskoffers en koffers, reisnecessaires, uiterst dunne diplomatenkoffertjes, aktetassen, portemonnees, portefeuilles, houders voor chequeboekjes, zakportefeuilles en kaarthouders; wandelstokken, paraplu's en parasols.

Artigos de marroquinaria; sacos de mão, sacos de viagem, artigos de bagagem em geral, malas (baús) e maletas de viagem, estojos de viagem, maletas extraplanas, porta-documentos, porta-moedas, carteiras, porta-livro de cheques, porta-notas e porta-cartões; bengalas, chapéus-de-chuva e chapéus-de-sol.

Lädervaror; handväskor, resväskor, reseeffekter i allmänhet, koffertar och resväskor, reseetuier, extra tunna portföljer, portföljer, portmonnäer, plånböcker, checkhäftesfodral, sedelklämmor och kreditkortsfodral; promenadkäppar, paraplyer och parasoller.

24
Tissus; couvertures de lit; linge de table (nappes et serviettes); linge de maison, draps, couvrelits, dessus de lit, taies d'oreiller; linge de toilette et de bain, linge en tissu éponge et serviettes en tissu éponge, y compris draps de bain et serviettes pour la plage; mouchoirs.

Fabrics; bed blankets; table linen (table cloths and table napkins); household linen, sheets, quilts, pillow cases; bath linen, linen and towels of towelling, including bath and beach towels; handkerchiefs.

Gewebe; Bettdecken; Tischwäsche (Tischdecken und Servietten); Haushaltswäsche, Laken, Bettdecken, Tagesdecken für Betten, Kopfkissenbezüge; Toiletten- und Badewäsche, Frotteewäsche und Frotteehandtücher, einschließlich Badewäsche und Strandtücher; Taschentücher.

Stoffer; sengetæpper; bordlinned (duge og servietter); husholdningslinned, lagener, sengetæpper, sengetæpper, pudevår; badelinned, linned af frotté og frottéhåndklæder, inklusive badelagener og badehåndklæder til stranden; lommetørklæder.

Στόφα· κλινοσκεπάσματα· λευκά είδη για το τραπέζι (τραπεζομάντιλα και πετσέτες φαγητού)· λευκά είδη για το σπίτι, σεντόνια, καλύμματα κρεβατιού, μαξιλαροθήκες· λευκά είδη τουαλέτας και μπάνιου, λευκά είδη από απορροφητικό ύφασμα, πετσέτες από απορροφητικό ύφασμα, στις οποίες περιλαμβάνονται πετσέτες μπάνιου και πετσέτες για τη θάλασσα· μαντήλια τσέπης.

Telas; mantas de cama; ropa de mesa, (manteles y servilletas); ropa de casa, sábanas, cubrecamas, cobertores de cama, fundas para almohadas; ropa de aseo y de baño, ropa y servilletas de tela de rizo, incluyendo sábanas de baño y toallas de playa; pañuelos.

Kudokset; sängynpeitteet; pöytätekstiilit (pöytäliinat ja lautasliinat); kodintekstiilit, lakanat, päiväpeitteet, sängynpeitteet, tyynynpäälliset; kylpyhuonetekstiilit, froteetekstiilit ja froteepyyhkeet, mukaan lukien kylpypyyhkeet ja rantapyyhkeet; nenäliinat.

Stoffe; coperte da letto; biancheria da tavola (tovaglie e tovaglioli); biancheria da casa, lenzuola, sopraccoperte, copriletti, federe per guanciali; biancheria per la toletta e per il bagno, biancheria di spugna e asciugamani di spugna, compresi asciugamani da bagno e asciugamani da spiaggia; fazzoletti.

Stoffen; dekens; tafellinnen (tafellakens en servetten); huishoudlinnen, lakens, spreien, dekbedden, kussenslopen of -tijken; handdoeken en badlinnen, linnen van badstof en badhanddoeken waaronder bad- en strandlakens; zakdoeken.

Tecidos; mantas de cama; roupa de mesa (toalhas e guardanapos); roupa de casa, lençóis, colchas, coberturas de cama, fronhas de almofadas; roupa de toilette e de banho, roupa em turco e toalhas turcas, incluindo lençóis de banho e toalhas para a praia; lenços de assoar.

Vävda tyger; sängfiltar; bordslinne (dukar och servetter); hushållslinne, lakan, sängöverkast, sängöverdrag, örngott; toalett- och badlinne, linne och handdukar av frottétyg, inkluderande badlakan och strandhanddukar; näsdukar.

25
Vêtements, chaussures, chapellerie.

Clothing, footwear, headgear.

Bekleidungsstücke, Schuhwaren, Kopfbedeckungen.

Beklædningsgenstande, fodtøj og hovedbeklædning.

Ενδύματα, υποδήματα και είδη πιλοποιίας.

Vestidos, calzados, sombrerería.

Vaatteet, jalkineet, päähineet.

Articoli di abbigliamento, scarpe, cappelleria.

Kledingstukken, schoeisel, hoofddeksels.

Vestuário, calçado e chapelaria.

Kläder, fotbeklädnader, huvudbonader.

28
Jeux, jouets; articles de gymnastique et de sport (à l'exception des vêtements, chaussures et tapis); jeux informatiques et électroniques conçus pour être utilisés sans récepteur de télévision ou sans écran informatique.

Toys, games and playthings; gymnastic and sporting articles (except clothing, footwear and mats); computer games and electronic games adapted for use without a television or a computer screen.

Spielzeug, Spiele, Spielsachen; Turn- und Sportartikel, ausgenommen Bekleidung, Schuhe und Matten; Computerspiele und elektronische Spiele zur Verwendung ohne Fernsehapparat oder Computerbildschirm.

Legetøj, spil og legesager; gymnastik- og sportsartikler (undtagen beklædning, fodtøj og måtter); computerspil og elektroniske spil, der ikke skal anvendes sammen med fjernsynsapparater eller computere.

Ατομικά παιχνίδια, ομαδικά παιχνίδια και αθύρματα· είδη γυμναστικής και αθλητισμού (με εξαίρεση τα ενδύματα, τα υποδήματα και τους τάπητες)· παιχνίδια πληροφορικής και ηλεκτρονικά σχεδιασμένα για χρήση χωρίς τηλεοπτικό δέκτη και χωρίς οθόνη ηλεκτρονικών υπολογιστών.

Juguetes, juegos y juguetería; artículos de gimnasia y de deporte (excepto ropa, calzados y alfombras); juegos informáticos y electrónicos concebidos para ser utilizados sin receptor de televisión o sin pantalla informática.

Lelut, pelit ja leikkikalut; voimistelu- ja urheiluvälineet (paitsi vaatteet, jalkineet ja matot); tietokone- ja elektroniikkapelit, jotka on tarkoitettu käytettäviksi ilman televisiovastaanotinta tai tietokoneruutua.

Balocchi, giochi e giocattoli; articoli per la ginnastica e lo sport (tranne gli articoli di abbigliamento, le calzature ed i tappeti); giochi informatici ed elettronici concepiti per essere utilizzati senza ricevitori televisivi o senza schermi informatici.

Speelgoed, spellen en stukken speelgoed; gymnastiek- en sportartikelen (met uitzondering van kleding, schoeisel en matten); computerspellen en elektronische spellen die zonder tv-toestel of monitor worden gebruikt.

Brinquedos, jogos e artigos de diversão; artigos de ginástica e de desporto (excepto vestuário, calçado e tapetes); jogos informáticos e electrónicos concebidos para serem utilizados sem receptor de televisão ou sem ecrã informático.

Leksaker, spel och saker att leka med; gymnastik- och sportartiklar (ej kläder, fotbeklädnader och mattor); datorspel och elektroniska spel för användning utan tv-apparat eller datorskärm.

41
Services d'éducation et de divertissement; publication de livres, journaux et revues; spectacles; organisation de concours et de manifestations sportives; divertissements radiophoniques ou par télévision; production de films; agences pour artistes; location de films et d'enregistrements phonographiques.

Educational and entertainment services; publication of books, newspapers and magazines; shows; organisation of sports competitions and events; television and radio entertainment; film production; theatrical agencies; rental of motion pictures and of sound recordings.

Unterhaltungs- und Erziehungsdienste; Veröffentlichung von Büchern, Zeitungen und Zeitschriften; Shows; Organisation von Sportwettkämpfen und -veranstaltungen; Radio- und Fernsehunterhaltung; Filmproduktion; Betrieb einer Künstleragentur; Vermietung von Filmen und Tonaufnahmen.

Uddannelses- og underholdningsvirksomhed; udgivelse af bøger, aviser og blade; shows; organisering af sportskonkurrencer og sportsarrangementer; fjernsyns- og radiounderholdning; filmproduktion; impressarievirksomhed; udlejning af film og lydoptagelser.

Εκπαιδευτικές και ψυχαγωγικές υπηρεσίες· έκδοση βιβλίων, εφημερίδων και περιοδικών· θεάματα· οργάνωση αθλητικών αγώνων και εκδηλώσεων· τηλεοπτική και ραδιοφωνική ψυχαγωγία· παραγωγή κινηματογραφικών ταινιών· πρακτορεία καλλιτεχνών· εκμίσθωση ταινιών και ηχογραφήσεων.

Servicios de educación y esparcimiento; publicación de libros, diarios y revistas; espectáculos; organización de concursos y manifestaciones deportivas; esparcimiento por televisión y radio; producción de películas; agencias para artistas; alquiler de películas y de grabaciones fonográficas.

Koulutus- ja ajanvietepalvelut; kirjojen, sanomalehtien ja aikakauslehtien julkaiseminen; show-esitykset; urheilukilpailujen ja -tapahtumien järjestäminen; televisio- ja radioviihde; elokuvatuotanto; ohjelmatoimistot; elokuvien ja äänitallenteiden vuokraus.

Servizi in materia di educazione e di divertimento; pubblicazione di libri, giornali e riviste; spettacoli; organizzazione di concorsi e di manifestazioni sportive; divertimenti televisivi e radiofonici; produzione di film; agenzie per artisti; noleggio di film e di registrazioni fonografiche.

Diensten op het gebied van onderwijs en entertainment; uitgave van boeken, kranten en tijdschriften; shows; organisatie van sportwedstrijden en van sportevenementen; amusement via radio en televisie; filmproductie; bureaus voor artiesten; verhuur van films en fonografische opnamen.

Serviços de educação e de divertimento; publicação de livros, jornais e revistas; espectáculos; organização de concursos e de manifestações desportivas; divertimento televisivo e radiofónico; produção de filmes; agências para artistas; aluguer de filmes e de registos fonográficos.

Utbildnings- och underhållningstjänster; publicering av böcker, tidningar och tidskrifter; shower; anordnande av sporttävlingar och -evenemang; tv- och radiounderhållning; filmproduktion; artistförmedlingar; uthyrning av filmer och ljudinspelningar.

42
Attribution de prix et de récompenses, remise de trophées; services d'hôtellerie et de restauration; réservation de chambres d'hôtel pour voyageurs; salons de beauté et de coiffure; services médicaux et de kinésithérapie, massages.

Awarding of prizes and awards, awarding of trophies; hotel and restaurant services; hotel reservations for travellers; beauty salons and hairdressing salons; medical and physiotherapy services, massages.

Verleihung von Preisen und Auszeichnungen, Übergabe von Trophäen; Hotel- und Restaurantbetrieb; Zimmerreservierung in Hotels; Dienstleistungen von Schönheits- und Friseursalons; medizinische Dienstleistungen und Kinesiotherapie, Durchführung von Massagen.

Tildeling af priser og præmier, overrækkelse af præmier; hotel- og restaurationsvirksomhed; reservation af hotelværelser for rejsende; skønhedssaloner og frisørsaloner; lægevirksomhed og kinesioterapi, massage.

Απονομή βραβείων, απονομή επάθλων· ξενοδοχειακές υπηρεσίες και υπηρεσίες εστιατορίου· κρατήσεις δωματίων σε ξενοδοχεία για ταξιδιώτες· κέντρα αισθητικής, κομμωτήρια· υπηρεσίες ιατρικές και κινησιοθεραπείας, χειρομαλάξεις (μασάζ).

Concesión de premios y recompensas, entrega de trofeos; servicios hoteleros y de restaurante; reserva de habitaciones de hotel para viajeros; salones de belleza y de peluquería; servicios médicos y de kinesiterapia, masajes.

Palkintojen jakaminen ja luovuttaminen; hotelli- ja ravintolapalvelut; hotellihuoneiden varaus matkailijoille; kauneussalongit ja kampaamot; lääkintä- ja fysioterapiapalvelut, hieronta.

Assegnazione di premi e di ricompense, consegna di trofei; servizi alberghieri e di ristorazione; prenotazione di camere d'albergo per viaggiatori; saloni di bellezza e saloni di parrucchiere; servizi medici e di cinesiterapia, massaggi.

Toekenning van prijzen en beloningen, uitreiking van trofees; diensten op het gebied van hotels en restaurants; reservering van hotelkamers voor reizigers; schoonheidssalons, kapsalons; medische diensten en fysiotherapie, massages.

Atribuição de prémios e de recompensas, entrega de troféus; serviços de hotel e de restaurante; reserva de quartos de hotel para viajantes; institutos de beleza e salões de cabeleireiro; serviços médicos e de cinesiterapia, massagens.

Utdelning av prsier och belöningar, utdelning av troféer; hotell- och restaurangverksamhet; reservation av hotellrum för resenärer; skönhets- och frisersalonger; läkar- och sjukgymnasttjänster, massage.


XV DE FRANCE

     Výpis údajů k ochranné známce XV DE FRANCE byl pořízen dne 07.05.2012 18:24. Originál výpisu můžete najít na stránkách Úřadu průmyslového vlastnictví, Česká verze and English version

Další ochranné známky stejného znění, 'XV DE FRANCE'

Název ochranné známky Přihláška Zápis Priorita Majitel
XV DE FRANCE - ochranná známka
XV DE FRANCE
8312563 20.05.09 FEDERATION FRANCAISE DE RUGBY (Association)

Majitel známky

FEDERATION FRANCAISE DE RUGBY (Association)
Zobrazit známky 17 ochranných známek

Související stránky

Ochranné známky Titulní stránka
Nové české ÚPV-ČR
Nové světové WIPO
Dnes končí Konec platnosti známky
Zákon č. 441/2003 o ochranných známkách
Hledání ochranné známky

Zobrazit sloupec 

Kalkulačky

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Česká spořitelna

Poštovní spořitelna

GE Money Bank

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Investice

Makroekonomika

Škola obchodníka

Alternativní investice

Opce

Podnikání

Obchodní rejstřík

Regiony - Praha, Brno

Ochranné známky

Finanční katalog

Finanční úřady

Zákony

Zákoník práce

Občanský Zákoník

Další odkazy

Úřad práce, Praha, Brno

Telefony a SMS

Auto - TÜV spolehlivost

Zlato, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ, O2, AAA, Fortuna, Erste

Akcie Google, Facebook


Obsah sekce

Zájezdy

Recenze hotelů

Kréta - Řecko

Rhodos - Řecko

Hurghada - Egypt

Alanya - Turecko

Mallorca - Španělsko

Istrie - Chorvatsko

Lyžování

Zájazdy.sk

English version

Czech currency

Prague stock exchange

Trademarks

Partneři

Kurzy Online SK

Jak podnikat

Hry na mobil Logotip

AliaWeb

Kontakty

Reklama

HTML kódy pro web


Kurzy.cz patička

Copyright © 2000 - 2012

Kurzy.cz, spol. s r.o. a AliaWeb, spol. s r.o.

ISSN 1801-8688, Tel. 241 485 232-234.

Ochrana údajů