NH - ochranná známka, majitel NH HOTEL GROUP s.A

Základní údaje ochranné známky

Zdroj: EUIPO
Číslo přihlášky: 14800999
Reprodukce: NH - ochranná známka
NH
Třídy výrobků a služeb: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Obrazové třídy: 27.99.8, 27.99.14
Datum podání přihlášky: 16.11.2015 EU
Datum zveřejnění přihlášky: 12.01.2016 EU
Datum zápisu: 20.04.2016 EU
Přihlašovatel/vlastník: NH HOTEL GROUP, S.A, Calle Santa Engracia, 120 - Sexta planta, Madrid, 28003, Španělsko
Země původu: Španělsko
Zástupce: Javier Ungría López, Avda. Ramón y Cajal, 78, Madrid, 28043, Španělsko
Barevná
Barvy:
CS Modrá; Bílá.
EN Blue; White.
FR Bleu; Blanc.
Stav dokumentu: Zapsaná
Druh: Obrazová
Seznam výrobků a služeb: > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >
CS1 Chemické výrobky určené pro průmysl, vědy a fotografii, jakož i pro zemědělství, zahradnictví a lesnictví; Umělé pryskyřice v surovém stavu, plastické hmoty v surovém stavu; Hnojiva pro půdu; Hasicí přístroje (složení); Prostředky pro kalení a letování kovů; Chemické výrobky určené ke konzervování potravin; Tříslicí materiály; Lepidla pro průmysl; Potravinářské konzervační směsi; Sacharin.
2 Barvy, nátěry, laky; Ochranné výrobky proti korozi a proti deteriorizaci dřeva; Barviva; Mořidla; Přírodní pryskyřice v surovém stavu; Kovy lístkové a práškové pro malíře, dekoratéry a umělce; Potravinářská barviva; Šafrán (barvivo).
3 Přípravky pro bělení a jiné prací prostředky; Přípravky pro čištění, leštění, odmašťování a broušení; Mýdla; Parfumerie, vonné oleje, kosmetika, vlasové vody (lotions); Zubní pasty.
4 Průmyslové oleje a tuky; Mazadla; Výrobky pro pohlcování, zavlažování a vázání prachu; Paliva včetně benzínu pro motory a osvětlovací látky; Svíčky a knoty.
5 Farmaceutické a veterinářské výrobky; Hygienické výrobky pro léčebné účely; Dietní potraviny a dietetické přípravky pro léčebné nebo veterinární účely, potraviny pro batolata; Potravní doplňky pro lidskou potřebu a pro zvířata; Náplasti, obvazový materiál; Materiály pro plombování zubů a pro zubní otisky; Dezinfekční přípravky; Výrobky pro hubení škodlivých zvířat; Fungicidy, herbicidy.
6 Obecné kovy a jejich slitiny; Kovové stavební materiály; Kovové stavební materiály přenosné; Kovové materiály pro železnice; Kovové kabely a dráty neelektrické; Kovové potřeby zámečnické a klempířské; Kovové trubky; Sejfy; Rudy; Sochy a umělecké předměty z obecných kovů; Kovové parkovací instalace pro jízdní kola; Trezory a bezpečnostní schránky; Rukojeti nožů (kovové); Kovová koupelnová jádra; Kovové háčky na ručníky.
7 Obráběcí stroje; Motory (s výjimkou motorů pro pozemní vozidla); Spojky a transmisní zařízení mimo ty, které jsou pro pozemní vozidla; Zemědělské nástroje, kromě nástrojů poháněných ručně; Líhně pro vejce; Prodejní automaty; Elevátory [výtahy]; Šlehací metly; Pivo (Zařízení na stáčení -) pod tlakem; Kuchyňské stroje, elektrické; Elektrické voskovací leštěnky; Stroje na zametání a vysávání, na čištění, mytí a praní.
8 Nářadí a nástroje s ručním pohonem; Nože, vidličky a lžíce; Sečné zbraně; Břitvy.
9 Přístroje a nástroje vědecké, námořní, geodetické, fotografické, filmové, optické, přístroje pro vážení, měření, signalizaci, kontrolu (inspekci), záchranu a přístroje pro vyučování; Přístroje a nástroje pro vedení, přepínání, přeměnu, akumulaci, regulaci nebo řízení elektrického proudu; Přístroje pro záznam, převod, reprodukci zvuku nebo obrazu; Nosiče dat magnetické, záznamové disky; Kompaktní disky, DVD a ostatní digitální záznamové nosiče; Ústrojí pro přístroje na mince; Pokladny registrační, kalkulačky, zařízení na zpracování dat, počítače; Počítačový software; Hasicí přístroje.
10 Přístroje a nástroje chirurgické, zubní a veterinářské, umělé údy, oči a zuby; Ortopedické potřeby; Materiál na sešívání ran.
11 Přístroje pro osvětlení, topení, výrobu páry, pro vaření, přístroje chladicí, pro sušení, ventilaci, rozvod vody a sanitární zařízení; Kávovary elektrické; Opékače topinek; Plynové a elektrické sporáky.
12 Vozidla; Dopravní prostředky pozemní, vzdušné nebo vodní; Golfové vozíky.
13 Střelné zbraně; Střelivo (munice) a střely; Výbušniny; Ohňostroje.
14 Vzácné kovy a jejich slitiny; Klenoty, bižuterie, drahokamy; Hodinářské potřeby a chronometrické přístroje; Sochy a figurky vyrobené z drahých kovů či kamenů nebo jejich napodobenin nebo potažené drahými kovy nebo jejich napodobeninami.
15 Hudební nástroje.
16 Papír; Kartón; Tiskárenské výrobky; Potřeby pro knižní vazby; Fotografie; Papírenské zboží; Lepidla pro papírenství nebo domácnost; Materiál pro umělce; Štětce; Psací stroje a kancelářské potřeby (vyjímaje nábytek); Učební a vyučovací pomůcky s výjimkou přístrojů; Plastické obaly (nezařazené do jiných tříd); Tiskařské typy; Štočky.
17 Pryž, gutaperča, guma, azbest, slída; Polotovary z plastických hmot pro použití ve výrobě; Materiály těsnicí, ucpávací a izolační; Ohebné trubky nekovové.
18 Kůže a její imitace; Zvířecí kůže, usně; Kufry a cestovní tašky; Deštníky a slunečníky; Vycházkové hole; Biče, jezdecké postroje a sedla; Kožené tašky a peněženky; Přepravní kufříky.
19 Stavební materiály nekovové; Neohebné trubky nekovové pro stavebnictví; Asfalt, smůla; Přenosné konstrukce nekovové; Nekovové pomníky; Nekovové převlékací kabiny; Sochy a umělecké předměty vyrobené z materiálů jako kámen, beton a mramor, zahrnuté v této třídě.
20 Nábytek, zrcadla, rámy; Podušky; Matrace; Sochy a Umělecká díla ze dřeva, Vosku, Sádry nebo plastických hmot; Police [volně stojící nábytek]; Věšáky na ručníky; Povlaky na oděvy [ochranné]; Ramínka a věšáky na oděvy; Nekovové rukojeti nožů; Stoly na psaní.
21 Pomůcky a nádoby pro domácnost a kuchyň; Hřebeny a mycí houby; Kartáče (s výjimkou štětců); Materiály pro výrobu kartáčů; Čisticí potřeby; Drátky na čištění parket; Sklo surové nebo opracované (s výjimkou stavebního skla); Sklo, porcelán a majolika neobsažené v jiných třídách.
22 Lana, provazy, síťky, stany, plachty, plachtoviny, pytle (neobsažené v jiných třídách); Materiál na vycpávky (s výjimkou kaučuku nebo plastických hmot); Textilní materiály ze surových vláken.
23 Příze a nitě pro textilní účely.
24 Povlečení; Ubrusy; Textilní výrobky a náhradní součásti pro textilní výrobky.
25 Oděvy, obuv, kloboučnické zboží.
26 Krajky a výšivky, stuhy a tkaničky; Knoflíky, háčky a očka, poutka - galanterie, špendlíky a jehly; Příslušenství a doplňky oblečení (galanterie), šicí potřeby a ozdobné textilní výrobky; Umělé ovoce, květiny a zelenina.
27 Koberce, rohožky, rohože, linoleum a jiné obklady na podlahy, stropy a stěny; Tapety na stěny nikoliv textilní.
28 Hry, hračky; Potřeby pro gymnastiku a sport, které nejsou uvedeny v jiných třídách; Vánoční ozdoby.
29 Maso, ryby, drůbež a zvěřina; Masové výtažky; Konzervované, mražené, sušené a vařené ovoce a zelenina; Želé, džemy, kompoty; Vejce; Mléko a mléčné výrobky; Jedlé oleje a tuky.
30 Káva, čaj, kakao a kávové náhražky; Rýže; Tapioka a ságo; Mouka a obilninové přípravky; Chléb, pečivo a cukrovinky; Vodová a smetanová zmrzlina; Cukr, med, melasa; Droždí, prášek do pečiva; Sůl; Hořčice; Ocet, omáčky (chuťové přísady); Koření; Led pro osvěžení.
31 Zrní a zemědělské, zahradnické a lesní produkty nezahrnuté v jiných třídách; Živá zvířata; Čerstvé ovoce a zelenina; Semena; Rostliny a květiny; Krmiva pro zvířata; Slad.
32 Pivo; Minerální vody a jiné nealkoholické nápoje; Nápoje a šťávy ovocné; Sirupy a jiné přípravky k zhotovování nápojů.
33 Alkoholické nápoje (s výjimkou piva).
34 Tabák; Potřeby pro kuřáky; Zápalky; Zapalovače pro kuřáky.
35 Propagační činnost, reklama; Obchodní administrativa; Kancelářské práce; Administrativní řízení restaurací a hotelů; Pomoc při řízení obchodní činnosti; Pomoc při provozu franšízingových restaurací a hotelů; Výstavy pro komerční účely; Věrnostní zákaznické služby ke komerčním, propagačním a/nebo reklamním účelům; Franšízing, jmenovitě konzultace a poradenství při řízení, organizování a propagaci obchodní činnosti vztahující se k provozu a/nebo řízení obchodní nebo průmyslové společnosti.
36 Pojištění; Služby finanční; Služby peněžní; Služby nemovitostní; Služby úschovy; Pronájem bytů a kanceláří.
37 Stavebnictví; Opravy a instalace sanitárních zařízení, sporáků, ledniček, zařízení na topení a chlazení; Opravy a Instalace bazénů; Opravy a Instalace koberců a Záclony; Montáž a opravy výtahů; Restaurátorství a opravy nábytku; Opravy oděvů; Opravy obuvi; Praní a Žehlení textilu; Mytí dopravních prostředků.
38 Spoje (komunikace); Komunikace prostřednictvím celosvětových počítačových sítí; Komunikační služby prostřednictvím počítačového terminálu; Poskytování přístupu k internetu; Informace o telekomunikacích; Počítačový přenos zpráv a obrazu; Televizní vysílání.
39 Doprava; Balení a skladování zboží; Organizování cest; Služby cestovních kanceláří, včetně organizování, realizace (provádění) a rezervace okružních cest, výletů, turistických prohlídek a služby související s rekreací a organizovanými zájezdy; Doprovázení cestujících; Organizování dopravy po zemi, po moři a vzduchem pro jednotlivé cestovatele a pro skupiny; Rezervace pronájmu automobilů; Parkovací služby; Pronájem dopravních prostředků; Předávání a organizování nabídkových programů pro časté cestovatele a pro druhé; Rezervace [v dopravě]; Doprava (Rezervace -).
40 Zakázková výroba a montážní služby; Konzervování potravin a nápojů; Dámské krejčovství; Tiskárny; Čištění vzduchu; Odpad (Recyklace -); Úprava vody; Vyvolávání filmů.
41 Výchova; Vzdělávání; Zábava; Sportovní a kulturní aktivity; Organizování a řízení kongresů a konferencí; Diskotéky (služby).
42 Vědecké a technologické služby a související výzkum a projektování; Průmyslové analýzy a výzkum; Navrhování a vývoj počítačového hardwaru a softwaru; Instalace a údržba softwaru zaměřeného na automatizaci budov (obydlí, obchodních zařízení, průmyslových budov, hotelů, nemocnic, rezidencí); Služby plánování (navrhování) hotelů; Projektování (navrhování) kaváren, restaurací a nočních klubů; Projektování (navrhování) sportovních zařízení; Výzkum a vývoj, jakož i instalace a údržba počítačového softwaru zaměřeného na automatizaci budov (obydlí, hotelů, rezidencí, nemocnic a obchodních nebo průmyslových zařízení).
43 Služby zajišťující stravování a nápoje; Dočasné ubytování; Hotelové služby; Rezervace ubytování v hotelu a Ostatní dočasné ubytování; Pronájem a rezervace hotelů a penzionů; Ubytovací agentury pro hotely; Ubytování v hotelech, motelech a turistických komplexech; Pronájem zařízení pro schůze, konference, výstavy, představení, konvence, semináře, sympozia a školení; Služby přípravy jídel a nápojů; Služby restaurace, baru a cateringu; Půjčování stanů; Pronájem přenosných staveb; Půjčování židlí, stolů, prostírání, nápojového skla.
44 Lékařské služby; Veterinární služby; Péče o hygienu a krásu osob a zvířat; Zemědělské, zahradnické a lesnické služby; Salóny krásy a služby kadeřnictví.
45 Právní služby; Bezpečnostní služby pro ochranu majetku a jednotlivců; Pronájem bezpečnostních schránek a trezorů; Seznamovací služby a Seznamovací služby; Půjčování oděvů.
FR1 Produits chimiques destinés à l'industrie, aux sciences, à la photographie, ainsi qu'à l'agriculture, l'horticulture et la sylviculture; Résines artificielles à l'état brut, matières plastiques à l'état brut; Engrais pour les terres; Compositions extinctrices; Préparations pour la trempe et la soudure des métaux; Produits chimiques destinés à conserver les aliments; Matières tannantes; Adhésifs (matières collantes) destinés à l'industrie; Conservateurs chimiques alimentaires; Saccharine.
2 Peintures, vernis, laques; Produits antirouille et produits contre la détérioration du bois; Matières tinctoriales; Mordants; Résines naturelles à l'état brut; Métaux en feuilles et en poudre pour peintres, décorateurs, imprimeurs et artistes; Colorants alimentaires; Safran (colorants).
3 Préparations pour blanchir et autres substances pour lessiver; Préparations pour nettoyer, polir, dégraisser et abraser; Savons; Parfumerie, huiles essentielles, cosmétiques, lotions pour les cheveux; Dentifrices.
4 Huiles et graisses industrielles; Lubrifiants; Produits pour absorber, arroser et lier la poussière; Combustibles (y compris les essences pour moteurs) et matières éclairantes; Bougies et mèches pour l'éclairage.
5 Produits pharmaceutiques et vétérinaires; Produits hygiéniques pour la médecine; Aliments et substances diététiques à usage médical ou vétérinaire, aliments pour bébés; Compléments alimentaires pour êtres humains et animaux; Emplâtres, matériel pour pansements; Matières pour plomber les dents et pour empreintes dentaires; Désinfectants; Produits pour la destruction d'animaux nuisibles; Fongicides, herbicides.
6 Métaux communs et leurs alliages; Matériaux de construction métalliques; Constructions transportables métalliques; Matériaux métalliques pour les voies ferrées; Câbles et fils métalliques non électriques; Serrurerie et quincaillerie métalliques; Tuyaux métalliques; Coffres-forts; Minerais; Statues et œuvres d'art en métaux communs; Installations métalliques pour parquer des bicyclettes; Coffres-forts et coffres de sécurité; Manches de couteaux métalliques; Cabines de bain métalliques; Crochets métalliques (porte-serviettes).
7 Machines-outils; Moteurs (à l'exception des moteurs pour véhicules terrestres); Accouplements et organes de transmission (à l'exception de ceux pour véhicules terrestres); Instruments agricoles autres que ceux actionnés manuellement; Couveuses pour oeufs; Distributeurs automatiques; Élévateurs; Fouets électriques; Appareils pour tirer la bière sous pression; Machines de cuisine électriques; Cireuses électriques; Machines de balayage, de nettoyage, de lavage et de blanchisserie.
8 Outils et instruments à main entraînés manuellement; Coutellerie, fourchettes et cuillers; Armes blanches; Rasoirs.
9 Appareils et instruments scientifiques, nautiques, géodésiques, photographiques, cinématographiques, optiques, de pesage, de mesurage, de signalisation, de contrôle (inspection), de secours (sauvetage) et d'enseignement; Appareils et instruments pour la conduite, la distribution, la transformation, l'accumulation, le réglage ou la commande du courant électrique; Appareils pour l'enregistrement, la transmission, la reproduction du son ou des images; Supports d'enregistrement magnétiques, disques acoustiques; Disques compacts, DVD et autres supports d'enregistrement numériques; Mécanismes pour appareils à prépaiement; Caisses enregistreuses, machines à calculer, équipement de traitement de données, ordinateurs; Logiciels; Extincteurs.
10 Appareils et instruments chirurgicaux, médicaux, dentaires et vétérinaires, membres, yeux et dents artificiels; Articles orthopédiques; Matériel de suture.
11 Appareils d'éclairage, de chauffage, de production de vapeur, de cuisson, de réfrigération, de séchage, de ventilation, de distribution d'eau et installations sanitaires; Cafetières électriques; Grille-pain; Cuisinières électriques et/ou à gaz.
12 Véhicules; Appareils de locomotion par terre, par air ou par eau; Charrettes de golf.
13 Armes à feu; Munitions et projectiles; Explosifs; Feux d'artifice.
14 Métaux précieux et leur alliage; Joaillerie, bijouterie, pierres précieuses; Horlogerie et instruments chronométriques; Statues et figurines fabriquées ou recouvertes de métaux ou pierres semi-précieuses, ou en imitation de ceux-ci.
15 Instruments de musique.
16 Papier; Carton; Produits de l'imprimerie; Articles pour reliures; Photographies; Papeterie; Adhésifs (matières collantes) pour la papeterie ou le ménage; Matériel pour les artistes; Pinceaux; Machines à écrire et articles de bureau (à l'exception des meubles); Matériel d'instruction ou d'enseignement (à l'exception des appareils); Matières plastiques pour l'emballage (non comprises dans d'autres classes); Caractères d'imprimerie; Clichés.
17 Caoutchouc, gutta-percha, gomme, amiante, mica; Produits en matières plastiques mi-ouvrées; Matières à calfeutrer, à étouper et à isoler; Tuyaux flexibles non métalliques.
18 Cuir et imitations; Peaux d'animaux; Malles et valises; Parapluies et parasols; Cannes; Fouets et sellerie; Sacs et portefeuilles en cuir; Valises de transport.
19 Matériaux de construction non métalliques; Tuyaux rigides non métalliques pour la construction; Asphalte, poix et bitume; Constructions transportables non métalliques; Monuments non métalliques; Cabines de bain non métalliques; Statues et œuvres d'art faites de matériaux comme la pierre, le béton et le marbre, compris dans la classe.
20 Meubles, glaces (miroirs), cadres; Oreillers; Matelas; Statues et Objets d'art en bois, En cire, En plâtre ou en matière plastique; Étagères; Porte-serviettes; Housses pour vêtements [rangement]; Cintres et patères (crochets) pour vêtements; Manches de couteaux non métalliques; Secrétaires.
21 Ustensiles et récipients pour le ménage ou la cuisine; Peignes et éponges; Brosses (à l'exception des pinceaux); Matériaux pour la brosserie; Matériel de nettoyage; Paille de fer; Verre brut ou mi-ouvré (à l'exception du verre de construction); Verrerie, porcelaine et faïence non comprises dans d'autres classes.
22 Cordes, ficelles, filets, tentes, bâches, voiles, sacs (non compris dans d'autres classes); Matières de rembourrage (à l'exception du caoutchouc ou des matières plastiques); Matières textiles fibreuses brutes.
23 Fils à usage textile.
24 Jetés de lit; Tapis de table; Produits textiles et substituts de produits textiles.
25 Vêtements, chaussures, chapellerie.
26 Dentelles et broderies, rubans et lacets; Boutons, crochets et oeillets, épingles et aiguilles; Accessoires pour vêtements, articles de couture et articles textiles décoratifs; Fruits, fleurs et légumes artificiels.
27 Tapis, paillassons, nattes, linoléum et autres revêtements de sols, toits et murs; Tentures murales non en matières textiles.
28 Jeux, jouets; Articles de gymnastique et de sport non compris dans d'autres classes; Décorations pour arbres de Noël.
29 Viande, poisson, volaille et gibier; Extraits de viande; Fruits et légumes conservés, congelés, séchés et cuits; Gelées, confitures, compotes; Oeufs; Lait et produits laitiers; Huiles et graisses comestibles.
30 Café, thé, cacao et succédanés du café; Riz; Tapioca et sagou; Farines et préparations faites de céréales; Pain, pâtisseries et confiseries; Glaces comestibles; Sucre, miel, sirop de mélasse; Levure, poudre pour faire lever; Sel; Moutarde; Vinaigre, sauces (condiments); Épices; Glace à rafraîchir.
31 Graines et produits agricoles, horticoles et forestiers, non compris dans d'autres classes; Animaux vivants; Fruits et légumes frais; Semences; Plantes et fleurs naturelles; Aliments pour les animaux; Malt.
32 Bières; Eaux minérales et autres boissons non-alcooliques; Boissons à base de fruits et jus de fruits; Sirops et autres préparations pour faire des boissons.
33 Boissons alcoolisées à l'exception des bières.
34 Tabac; Articles pour fumeurs; Allumettes; Briquets pour fumeurs.
35 Publicité; Administration commerciale; Travaux de bureau; Gestion administrative de restaurants et hôtels; Gestion des affaires commerciales; Aide à l'exploitation de restaurants et hôtels sous régime de franchise; Expositions à but commercial; Services de fidélisation de la clientèle à des fins commerciales, promotionnelles ou publicitaires; Services de franchises, à savoir conseils et assistance dans la direction, organisation et promotion relatives à l'aide à l'exploitation et/ou à la direction d'une entreprise commerciale ou industrielle.
36 Assurances; Affaires financières; Affaires monétaires; Affaires immobilières; Services de dépôt en coffres-forts; Location d'appartements et de bureaux.
37 Construction; Services de réparation et installation d'appareils sanitaires, cuisinières, réfrigérateurs, dispositifs de chauffage et de réfrigération; Réparation et Installation de piscines; Réparation et Pose de tapis et Rideaux; Installation et réparation d'ascenseurs; Restauration et réparations de meubles; Raccommodage; Réparation de chaussures; Blanchissage du linge et Repassage de textiles; Lavage de véhicules.
38 Télécommunications; Services de communication via des réseaux mondiaux d'informatique; Services de communication par terminaux informatiques; Services de fourniture d'accès à Internet; Informations en matière de télécommunications; Transmission de messages et d'images assistée par ordinateur; Diffusion de programmes de télévision.
39 Transport; Emballage et entreposage de marchandises; Organisation de voyages; Services d'agences de voyages, y compris organisation, réalisation (exécution) et réservation de tours, excursions, visites touristiques et services de vacances et voyages organisés; Accompagnement de voyageurs; Organisation du transport par terre, par air et par eau, pour voyageurs individuels ou voyages en groupes; Réservation de voitures de location; Services de stationnement; Location de moyens de transport; Distribution et organisation de programmes d'avantages pour voyageurs fréquents et pour des tiers; Transport (réservations pour le -); Services de réservation de transport.
40 Services de fabrication et d'assemblage pour des tiers; Conservation des aliments et des boissons; Couture; Services d'imprimerie; Purification de l'air; Recyclage de détritus et déchets; Traitement de l'eau; Développement de pellicules photographiques.
41 Éducation; Formation; Divertissement; Activités sportives et culturelles; Organisation et conduite de congrès et conférences; Services de discothèques.
42 Services scientifiques et technologiques ainsi que services de recherches et de conception y relatifs; Services industriels d'analyse et de recherche; Conception et développement d'ordinateurs et de logiciels; Installations et maintenance de logiciels à des fins de domotisation d'édifices (logements, locaux commerciaux, industriels, hôtels, hôpitaux, résidences); Services de planification d'hôtels [service de conception]; Planification (conception) de cafétérias, restaurants et salles de fêtes; Planification (conception) d'installations sportives; Services de recherche et développement, ainsi qu’installation et maintenance de logiciels destinés à la domotisation de bâtiments (logements, hôtels, résidences, hôpitaux et installations commerciales et industrielles).
43 Services de restauration (alimentation); Hébergement temporaire; Services hôteliers; Services de réservation de chambres d'hôtel et Autres hébergements temporaires; Location et réservations d'hôtels et pensions; Agences de logement pour hôtels; Services d'hébergement dans des hôtels, motels et centres de villégiature; Location d'installations pour réunions, conférences, expositions, spectacles, conventions, séminaires, symposiums et ateliers; Services de préparation d'aliments et boissons; Services de restaurants, de bars et de traiteur; Location de tentes; Location de constructions transportables; Location de chaises, tables, linge de table et verrerie.
44 Services médicaux; Services vétérinaires; Soins d'hygiène et de beauté pour êtres humains ou pour animaux; Services d'agriculture, d'horticulture et de sylviculture; Cheveux et services de salons de beauté.
45 Services juridiques; Services de sécurité pour la protection des biens et des individus; Location de coffres-forts et coffres; Clubs de rencontres et Clubs de rencontres; Location de vêtements.
EN1 Chemicals used in industry, science and photography, as well as in agriculture, horticulture and forestry; Unprocessed artificial resins, unprocessed plastics; Manures; Fire extinguishing compositions; Tempering and soldering preparations; Chemical substances for preserving foodstuffs; Tanning substances; Adhesives used in industry; Food preservative compositions; Saccharin.
2 Paints, varnishes, lacquers; Preservatives against rust and against deterioration of wood; Colorants; Mordants; Raw natural resins; Metals in foil and powder form for painters, decorators, printers and artists; Food colorants; Saffron (colorant).
3 Bleaching preparations and other substances for laundry use; Cleaning, polishing, scouring and abrasive preparations; Soaps; Perfumery, essential oils, cosmetics, hair lotions; Dentifrices.
4 Industrial oils and greases; Lubricants; Dust absorbing, wetting and binding compositions; Fuels (including motor spirit) and illuminants; Candles and wicks for lighting.
5 Pharmaceutical and veterinary preparations; Sanitary preparations for medical purposes; Dietetic food and substances adapted for medical or veterinary use, food for babies; Dietary supplements for humans and animals; Plasters, materials for dressings; Material for stopping teeth, dental wax; Disinfectants; Preparations for destroying vermin; Fungicides, herbicides.
6 Common metals and their alloys; Metal building materials; Transportable buildings of metal; Materials of metal for railway tracks; Non-electric cables and wires of common metal; Ironmongery, small items of metal hardware; Pipes and tubes of metal; Safes; Ores; Statues and works of art of common metals; Bicycle parking installations of metal; Safes and strongboxes; Knife handles of metal; Cabanas of metal; Towel hooks of metal.
7 Machine tools; Motors and engines (except for land vehicles); Machine coupling and transmission components (except for land vehicles); Agricultural implements other than hand-operated; Incubators for eggs; Automatic vending machines; Elevators [lifts]; Electric whisks; Beer (Apparatus for drawing up - under pressure); Kitchen machines, electric; electric wax-polishers; Sweeping, cleaning, washing and laundering machines.
8 Hand tools and implements (hand-operated); Cutlery; Side arms; Razors.
9 Scientific, nautical, surveying, photographic, cinematographic, optical, weighing, measuring, signalling, checking (supervision), life-saving and teaching apparatus and instruments; Apparatus and instruments for conducting, switching, transforming, accumulating, regulating or controlling electricity; Apparatus for recording, transmission or reproduction of sound or images; Magnetic data carriers, recording discs; Compact discs, DVDs and other digital recording media; Mechanisms for coin-operated apparatus; Cash registers, calculating machines, data processing equipment, computers; Computer software; Fire-extinguishing apparatus.
10 Surgical, medical, dental and veterinary apparatus and instruments, artificial limbs, eyes and teeth; Orthopedic articles; Suture materials.
11 Apparatus for lighting, heating, steam generating, cooking, refrigerating, drying, ventilating, water supply and sanitary purposes; Electric coffeepots; Toasters; Gas and electric cookers.
12 Vehicles; Apparatus for locomotion by land, air or water; Golf carts.
13 Firearms; Ammunition and projectiles; Explosives; Fireworks.
14 Precious metals and their alloys; Jewellery, precious stones; Horological and chronometric instruments; Statues and figurines, made of or coated with precious or semi-precious metals or stones, or imitations thereof.
15 Musical instruments.
16 Paper; Paperboard; Printed matter; Bookbinding material; Photographs; Stationery; Adhesives for stationery or household purposes; Artists' materials; Paint brushes; Typewriters and office requisites (except furniture); Instructional and teaching material (except apparatus); Plastic materials for packaging (not included in other classes); Printers' type; Printing blocks.
17 Rubber, gutta-percha, gum, asbestos, mica; Plastics in extruded form for use in manufacture; Packing, stopping and insulating materials; Flexible pipes, not of metal.
18 Leather and his/her imitations; Animal skins, hides; Trunks and travelling bags; Umbrellas and parasols; Walking sticks; Whips, harness and saddlery; Bags and pocket wallets of leather; Carrying cases.
19 Building materials (non-metallic); Non-metallic rigid pipes for building; Asphalt, pitch and bitumen; Non-metallic transportable buildings; Monuments, not of metal; Cabanas, not of metal; Statues and works of art made of materials such as stone, concrete and marble, included in the class.
20 Furniture, mirrors, picture frames; Pillows; Mattresses; Statues and Works of art made of wood, Wax, Plaster or plastic; Racks; Towel rails; Covers (Garment -) [storage]; Clothes hangers and clothes hooks; Knife handles, not of metal; Writing desks.
21 Household or kitchen utensils and containers; Combs and sponges; Brushes (except paintbrushes); Brush-making materials; Articles for cleaning purposes; Steelwool; Unworked or semi-worked glass (except glass used in building); Glassware, porcelain and earthenware not included in other classes.
22 Ropes, string, nets, tents, awnings, tarpaulins, sails, sacks and bags (not included in other classes); Padding and stuffing materials (except of rubber or plastics); Raw fibrous textile materials.
23 Yarns and threads, for textile use.
24 Bed covers; Table covers; Textile goods, and substitutes for textile goods.
25 Clothing, footwear, headgear.
26 Lace and embroidery, ribbons and braid; Buttons, hooks and eyes, pins and needles; Accessories for apparel, sewing articles and decorative textile articles; Artificial fruit, flowers and vegetables.
27 Carpets, rugs, mats and matting, linoleum and other materials for covering existing floors, ceilings and walls; Wall hangings (non-textile).
28 Games and playthings; Gymnastic and sporting articles not included in other classes; Decorations for Christmas trees.
29 Meat, fish, poultry and game; Meat extracts; Preserved, frozen, dried and cooked fruits and vegetables; Jellies, jams, compotes; Eggs; Milk and milk products; Edible oils and fats.
30 Coffee, tea, cocoa and artificial coffee; Rice; Tapioca and sago; Flour and preparations made from cereals; Bread, pastry and confectionery; Ices; Sugar, honey, treacle; Yeast, baking-powder; Salt; Mustard; Vinegar, sauces (condiments); Spices; Ice.
31 Grains and agricultural, horticultural and forestry products not included in other classes; Live animals; Fresh fruits and vegetables; Seeds; Natural plants and flowers; Foodstuffs for animals; Malt.
32 Beer; Mineral waters and other non-alcoholic drinks; Fruit beverages and fruit juices; Syrups and other preparations for making beverages.
33 Alcoholic beverages (except beer).
34 Tobacco; Smokers' articles; Matches; smoker's lighters.
35 Advertising; Business administration; Office functions; Administrative management of restaurants and hotels; Business management; Assistance services for the working of restaurants and hotels in a franchising system; Exhibitions for commercial purposes; Customer loyalty services for commercial, promotional and/or advertising purposes; Franchises, namely consultancy and assistance in the management, organisation and promotion of business relating to commercial or industrial business management assistance.
36 Insurance; Financial affairs; Monetary affairs; Real estate affairs; Safe deposit services; Renting of offices and flats.
37 Building construction; Repair and installation of sanitary apparatus, cookers, refrigerators, and apparatus for heating and refrigerating purposes; Repair and Installation of swimming pools; Repair and installation of carpets and Drapes; Elevator installation and repair; Restoration and repair of furniture; Mending clothing; Repair of shoes; Laundering and Textile ironing; Vehicle wash.
38 Telecommunications; Communications by worldwide computer networks; Communication by computer terminals; Provision of internet access services; Information about telecommunication; Computer supported transmission of messages and images; Television broadcasting.
39 Transport; Packaging and storage of goods; Travel arrangement; Travel agency services, including the organisation, delivery (execution) and reservation of tours, excursions, tourist visits and holiday services and organised journeys; Escorting of travellers; Organisation of transport by land, sea and air, for individual travellers and for group travel; Booking of hire cars; Car parking; Rental of means of transportation; Providing and organisation of offer schemes for frequent travellers and for others; Reservation (transport); Transport reservation.
40 Custom manufacture and assembly services; Food and drink preservation; Dressmaking; Printing; Air purification; Recycling of waste and trash; Water treatment; Photographic film development.
41 Education; Providing of training; Entertainment; Sporting and cultural activities; Arranging and conducting of congresses and conferences; Discotheque services.
42 Scientific and technological services and research and design relating thereto; industry analysis and research services; Design and development of computer hardware and software; Installations and maintenance of computer software for building automation purposes (for homes, commercial and industrial premises, hotels, hospitals, residences); Services for the planning [design] of hotels; Planning (design) of cafeterias, restaurants and function rooms; Planning (design) of sports facilities; Research and design, and installation and maintenance of computer software for building automation purposes (for homes, hotels, residences, hospitals and commercial or industrial installations).
43 Services for providing food and drink; Temporary accommodation; Hotel services; Hotel room booking services and Other temporary accommodation; Rental and booking of hotels and guesthouses; Accommodation bureaux for hotels; Accommodation in hotels, motels and tourist resorts; Rental of facilities for meetings, conferences, exhibitions, shows, conventions, seminars, symposiums and training workshops; Services for preparing food and drink; Restaurant, bar and catering services; Rental of tents; Rental of portable buildings; Rental of chairs, tables, table linen, glassware.
44 Medical services; Veterinary services; Hygienic and beauty care for human beings or animals; Agriculture, horticulture and forestry services; Hair and beauty salon services.
45 Legal services; Security services for the protection of property and individuals; Rental of safes and strongboxes; Dating services and Dating services; Rental of clothing.

NH, informace k výpisu ochranné známky

Výpis údajů k ochranné známce NH byl pořízen dne 25.10.2016 12:12.

Originál výpisu můžete najít na stránkách Úřadu průmyslového vlastnictví, Česká verze and English version

V databázi evidujeme 11 ochranných známek znění NH, z toho 8 platných.


Hledání ochranné známky


Zobrazit sloupec 
Kurzy.cz - Akcie cz, kurzy měn, forex, zlato.
TOP: Akcie CZ Akcie svět Kurzy měn Komodity Zlato Bitcoin Hypotéky Tarify Energie Zákony Kalkulačka Práce Školení Počasí

Kalkulačka

Výpočet čisté mzdy

Přídavky na dítě

Příspěvek na bydlení

Rodičovský příspěvek

Sociální příplatek

Životní minimum

Hypoteční kalkulačka

Důchodová kalkulačka

Banky a Bankomaty

Úrokové sazby

Běžné účty

Hypotéky

Stavební spoření

Podílové fondy

Směnárny - Euro, Dolar

Úřad práce

Investice

Makroekonomika - ČNB

Kryptoměny - Bitcoin, Ethereum

Zlato online, Stříbro, Ropa

Burza - ČEZ

Pojištění

Povinné ručení

Penzijní připojištění

Penzijní fondy

Podnikání

Obchodní rejstřík

Města a obce, PSČ

Katastr nemovitostí

Ochranné známky

Finanční katalog

Nový občanský zákoník

Zákoník práce

Stavební zákon

Daně, formuláře

Další odkazy

Auto - TÜV spolehlivost

Monitoring ekonomiky

Mapa webu

Volby

English version

Czech currency

Prague stock exchange


Copyright © 2000 - 2018

Kurzy.cz, spol. s r.o., AliaWeb, spol. s r.o.,

ISSN 1801-8688

Ochrana údajů